Pierwszy Multi-venue Festival w Warszawie. 31.03-2.04.2022 1 weekend
Pierwszy Multi-venue Festival w Warszawie. 31.03-2.04.2022 1 weekend

Bilety

Karnet
299
Upoważnia do wstępu na wszystkie wydarzenia podczas WWW. Karnet należy wymienić na opaskę w Centrum Festiwalowym przy ul. Smolnej 38. Opaska upoważnia do wejścia na wszystkie koncerty odbywające się w COS Torwar oraz w mniejszych klubach festiwalowych (do wyczerpania limitu miejsc). Do uczestnictwa w imprezach WWW upoważnia prawidłowo założona opaska lub ważny bilet na pojedynczy koncert.

announcement so far:

Tommy Cash

HVOB Live (clubset)

Jeff Mills & Orchestra

Ross From Friends live

HENGE.

Pete & Bas

Alina Pash

Denise Chalia

Finn Askew

RHYE

Peaches

Parra For Cuva

Dixon

Yeule

Bilety jednodniowe

Dixon

Dixon, a dokładniej Steffen Berkhahn, to niemiecki DJ i producent, a także założyciel labelu Innervisions. Jako DJ, tworzy uderzającą postać za deckami, wyrastając z berlińskich początków wśród pionierów oryginalnej muzyki elektronicznej. Przez całą karierę przekształcił swoje brzmienie w coś wizjonerskiego. Jego występy, odbijające się echem w nieskazitelnej estetyce, są zarówno bezpieczne, jak i nieprzewidywalne, a to wyjątkowe poczucie równowagi sprawia, że jego globalna atrakcyjność rośnie z roku na rok.

Peaches

The boys wanna be her, The girls wanna be her. Artystka, performerka, producentka, ale przede wszystkim ikona feminizmu. Peaches ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Iggy Pop, Daft Punk, Kim Gordon czy Yoko Ono. Jej muzyka pojawia się w największych filmowych produkcja, a do tego jej osoba jest pokazywana jako przykład na uniwersytetach z całego świata.

HENGE.

Przybywają w imieniu rave’u. To nie zwykły rock, tylko wersja elektroniczna, którą autorzy nazywają “Cosmic Dross”. HENGE, czyli czterech gości, występujący jako cztery fikcyjne postacie: Zpor, Goo, Grok i Nom. Nie ma ziemskich słów, aby opisać te dźwięki, ale nauczcie się ponownie KOCHAĆ i TAŃCZYĆ podczas #WWW22 

Pete & Bas

Wiek to tylko liczba – Pete & Bas to udowadniają. Ci 70-letni drillowcy z południowo-wschodniej części Londynu pokazują, że MC można zostać w dowolnym momencie. A energii mają tyle, że mogliby spokojnie zjeść połowę hip-hopowej sceny.

Alina Pash

Alina Pash to artystka, która zrywa ze wszystkim możliwymi stereotypami. Jej styl to mieszkana hip-hopu, elektroniki, popu i muzyki etnicznej z Ukrainy. Wychowana w duchu chrześcijańskich wartości i archaicznych karpackich tradycji, swoją muzyką próbuje dotrzeć do słuchacza w taki sposób, by obudzić w nim wewnętrzne światło.

Finn Askew

Finn Askew zakochał się w muzyce, słuchając płyt swoich rodziców. Tak poznał Nirvanę, The Smiths czy The Beach Boys. Łącząc te inspirację ze współczesnymi brzmieniami takich twórców jak Juice WRLD i Lil Peep, Brytyjczyk stworzył swój własny rodzaj muzyki indie, który będziemy mogli usłyszeć w murach klubu BARdzo Bardzo.

HVOB

Ten duet znacie z minimalistycznych, melodycznych dźwięków i nostalgicznych wokali. Anna i Paul postanowili złamać te konwencję, publikując nowy singiel "Bruise", który zapowiada ich nowy album "TOO". Tylko czekać na nowy materiał podczas #WWW22.

Rhye

Rhye to projekt, który powstał w 2012 roku. Na początku nie było wiadomo, kim są ani skąd się wzięli. Swoją tożsamość postanowili ujawnić tak naprawdę rok później, kiedy wydali debiutancki album "Woman". Wówczas zespół tworzyli instrumentalista Robin Hannibal oraz wokalista Mike Milosh. Płyta została świetnie przyjęta przez wielu krytyków - The Rolling Stone czy Pitchfork nazwali ją "najlepszym albumem roku". Okazało się, że muzyka Rhye to pełna emocji, trochę leniwa elektronika połączona z R&B.

Parra For Cuva live

Słysząc jego melodie, zamkniesz oczy i dasz się ponieść w rytm dźwięków tych produkcji. Nicolas Janco (Parra for Cuva) łączy miłość do pianina i klasyki z popem, indie, jazzem oraz przede wszystkim muzyką elektroniczną. To spójny mix – harmonia dźwięków, melodyczne klawisze i delikatne beaty, które tworzą niepowtarzalne muzyczne doświadczenie.

Ross From Friends

Ross From Friends – brytyjski producent i DJ. Autor takich tracków jak "Talk to Me You'll Understand", "Wear Me Down", czy "The Daisy" wystąpi podczas festiwalu World Wide Warsaw w piwnicach warszawskiego klubu Smolna. Format "live" oznacza, że oprócz beatów i linii basowych usłyszymy żywe instrumenty. Ross będzie promował swoje ostatnie wydawnictwo "Thread", które ukazało się w październiku 2021.

Denise Chaila

Jak brzmi rap z Irlandii? Denise Chaila wam pokaże. Gatunkowo miesza hip-hop, R&B i grime, dodając do tego trochę temperamentu w stylu Kanye Westa. W 2020 została dostrzeżona przez takie stacje jak NPR, czy BBC. Znalazła się również na liście "50 people to watch in 2020" magazynu Irish Times. Sprawdzimy jej skill podczas koncertu w BARdzo Bardzo podczas #WWW22

Tommy Cash

Zadzwonił do nas Benz-Dealer. TOMM¥ €A$H po fenomenalnym występie na Fest Festival pojawi się w Warszawie w ramach festiwalu World Wide Warsaw. To będzie mocne zamknięcie trwającego cały weekend multi-venue festivalu. Poleci "Pussy Money Weed", "Zuccerberg", "Turn It Up" i... zobaczymy, co jeszcze.

Jeff Mills & Orchestra

Czy da się połączyć techno i orkiestrę? Tak. Jeff Mills jest na to żywym dowodem. Kiedyś podbijał piwnice Detroit, dzisiaj występuje na wielkich scenach opery czy filharmonii. Podczas #WWW22 usłyszymy jego znana całym świecie "Light from the Outside World".

Yeule

Gotka czwartej generacji. Ambient, glitch i Asian post-pop. Projekt yeule został sfabrykowany przez Nat Ćmiel, aby działał jako portal lub szczelina, która pozwalała im komunikować swoją sztukę ze światem zewnętrznym, a jednocześnie była chroniona w ich wewnętrznej powłoce. yeule zaprasza nas do transcendencji do postludzkiego świata, w którym ekspresja nie jest już związana tożsamością, ale raczej możemy swobodnie gromadzić się wzdłuż linii powinowactwa. Przyszłość, w której przypisana płeć nie ma już znaczenia, w której możemy spotykać się z kimkolwiek, do kogo nas pociąga, niezależnie od przydzielonych nam ludzkich postaci.